Oferta

PROJEKT KOMPLEKSOWY

  • zapewniam usługę projektową począwszy od projektów koncepcyjnych poprzez dobór materiałów wykończeniowych, rodzaju oświetlenia, mebli i kolorystyki, aż po zakończenie realizacji projektu – czyli wyposażenie wnętrz- wraz z nadzorem autorskim.

PROJEKT CZĘŚCIOWY

  • projekt może dotyczyć tylko projektu oświetlenia lub wykonania projektu funkcjonalnego czy aranżacyjnego (dobór mebli i kolorystyki), albo może być ich kombinacją; na życzenie oferuję nadzór autorski.

PROJEKT POJEDYNCZEGO POMIESZCZENIA

  • projekt ten może być kompleksowy lub częściowy i dotyczyć np. kuchni, łazienki, salonu, sali konferencyjnej, recepcji itp.; na życzenie oferuję nadzór autorski.

DORADZTWO

  • służę radą w zakresie rozmieszczenia funkcjonalnego mebli, rozmieszczenia oświetlenia czy doboru kolorystyki na umówionym spotkaniu u klienta – na terenie Zgorzelca 100zł, poza Zgorzelcem cena do uzgodnienia, przez internet 60 zł za uprzednią wpłatą na konto.

Zlecenia są wyceniane po pierwszym spotkaniu lub przesłaniu zwymiarowanych rzutów pomieszczeń z ich zdjęciami i z opisem wymagań na adres info@abris.pl ze względu na ich indywidualny charakter.